Натяжні стелі
в Миколаєві

м2
Покриття
Приблизна вартість від грн
220 220 500 700 800
Натяжна стеля
матова натяжна стеля
Натяжні стелі для вітальні
Натяжные потолки с рисунком
Двухуровневые натяжные потолки
Глянцевые натяжные потолки
Натяжные потолки с фотопечатью
  • Глянцеві
  • Матові
  • Двохрівневі
  • З фотодруком
  • З підсвіткою

Глянцеві натяжні стелі в Миколаєві виготовляються з ПВХ та на відміну від аналогів мають блискучу поверхню. Даний ефект дозволяє візуально збільшити об’єм кімнати, на якій встановлено полотно, а враховуючи те, що глянець здатен відбивати сонячне проміння, ефект посилюється.

Глянцева натяжна стеля виготовляється з натуральних матеріалів, тому є абсолютно безпечною для людей з алергією. Але водночас слід пам’ятати, що для підтримання стелі в чистоті звичайного миття ганчіркою буде недостатньо. Аби переконатися, що покриття залишатиметься чистим, слід звернутися до клінінгової компанії або кожного разу самостійно натирати поверхню до блиску.

Плануючи встановлення глянцевої натяжної стелі в Миколаєві, можна не обмежувати себе у виборі кімнати, в яку буде встановлено покриття. Матеріал не втрачатиме своїх переваг через зміну форми або площі, яку він охоплюватиме.

від 220 грн/м2

Матові натяжні стелі в Миколаєві завжди стоять поруч з глянцевими, оскільки є дуже схожими. Відрізнятися може лише матеріал, з якого виготовляється полотно (інколи замість полівінхлориду використовують поліестер), але це не впливає на загальну вартість товару. Втім, якщо Ви маєте бажання зекономити, матова стеля стане більш пріоритетною для Вас.

Також, на відміну від аналогів, матова стеля має дещо спрощений дизайн. Так, наприклад, покриття білого кольору буде нагадувати класичну побілену стелю.

Окрім цього, матова стеля не потребує особливого прибирання з боку власника. Достатньо регулярно проходитися по поверхні вологою ганчіркою, аби там не накопичувався пил. Матова стеля не лишатиме на собі розводів, тому в цьому аспекті у Вас не буде проблем.

від 220 грн/м2

Дворівневі натяжні стелі в Миколаєві дещо відрізняються від всіх попередніх варіацій.

В першу чергу, це стосується монтажу. Робочий процес займатиме значно більше часу та потребуватиме більш тривалої підготовки приміщення (виготовлення та встановлення каркасу, робота з освітленням). Окрім цього слід зауважити, що дворівнева натяжна стеля підходить далеко не до кожного інтер’єру та буде виглядати ефектно лише у великих кімнатах. До того ж, потрібно правильно обирати та розміщувати лампи і світильники, адже дворівневі стелі є залежними від температурного режиму, і навіть невеликий відхил від норми може пошкодити матеріал.

Але такий тип покриття має свої переваги. Насамперед це можливість приховати дефекти старої стелі та зробити непомітними комунікації, що проходять через стелю та верхню частину стін. Скажемо також і про те, як просто доглядати за даним типом стель. Достатньо робити прибирання один раз на тиждень, і поверхня знову отримає натуральний відтінок, звільнившись від шару пилу.

від 500 грн/м2

Даний тип покриття є особливим, адже дозволяє власнику самостійно обрати дизайн майбутньої стелі. Каталог натяжних стель з фотодруком в Миколаєві містить кілька десятків зразків, кожен з яких підходить для доповнення вже існуючого стилю або створення нового.

Така технологія створення натяжної стелі з фотодруком стає можливою завдяки використанню широкоформатного принтера та особливого довговічного чорнила. У результаті ми отримуємо чітке зображення, що буде чудово вписуватися в інтер’єр помешкання. Одним з найбільш поширених варіантів стелі з фотодруком є малюнок ‘Зоряне небо’.

Якщо говорити про догляд за поверхнею, то тут все просто, як і у випадку з матовими стелями. Достатньо регулярно протирати покриття від пилу, і Ваш малюнок завжди матиме яскравий вигляд.

від 700 грн/м2

Парящі натяжні стелі в Миколаєві є в певному сенсі інновацією. Основна відмінність від звичним нам зразків полягає в тому, що до полотна кріпляться спеціальні LED-лінії. З ними стеля не тільки отримує більш красивий вигляд, але й стає повноцінним джерелом освітлення в кімнаті.

Монтаж натяжних стель з підсвіткою не відрізняється від того, як встановлюються стандартні полотна. Майстри встановлюють каркас, на який натягується тканина. В кінці настає черга підсвітки. Завдяки невеликим габаритам та вдало підібраній формі світильників, вони чудово вписуються в загальну картину приміщення. До того ж, такі стелі захищені від перегрівання та не доставлять проблем власникам. Окрім цього, такі натяжні стелі дуже просто тримати в чистоті. Одне прибирання на тиждень, і поверхня знову буде виглядати як новенька!

Обираючи натяжну стелю з підсвіткою в Миколаєві, Ви можете зазирнути в наш каталог, де вже зібрані концепти, що відповідають різним дизайнам та стилям. Але, якщо цього буде недостатньо, Ви можете в будь-який момент запропонувати свій варіант оформлення стелі, і ми виконаємо його, спираючись на розмір стелі у приміщенні.

від 800 грн/м2

Чому в Миколаєві обирають нас?

Замовляючи послугу з встановлення натяжних стель в Миколаєві, Ви одразу можете розраховувати на якісне обслуговування та відмінний результат.

Наша команда вже багато років працює на вищому рівні та вже встигла виконати сотні проектів різної складності. Кожен, з ким ми працювали, був неодмінно задоволений результатом та не мав жодних проблем зі стелею. До того ж, кожного дня наші спеціалісти працюють над новими замовленнями та готуються провести черговий монтаж.

В нашій команді працюють досвідчені майстри, кожен з яких має багаторічний досвід роботи у сфері встановлення натяжних стель. Жодна інша компанія не зможе гарантувати настільки швидкого та водночас надійного монтажу натяжної стелі в Миколаєві.

Останнім, але не менш важливим є той факт, що ми використовуємо лише перевірені та безпечні матеріали, які не зможуть нашкодити власникам після.

Możesz również zamówić sufity napinane w naszym przedstawicielstwie w Polsce – Sufity napinane Malbork.

Możesz również zamówić sufity napinane w naszym przedstawicielstwie w Polsce – Sufity napinane Wrocław.

465
Закінчених проектів
398
Щасливих клієнтів
12+
Членів команди
34
Проектів в роботі

Як обрати натяжну стелю?

Декому цей аспект може видатися незначним. Проте якщо Ви хочете, щоб Ваша натяжна стеля найкраще вписалася в інтер’єр приміщення, слід дотримуватися певних принципів під час вибору стелі під кожну з кімнат.
Натяжна стеля у спальній
Для спальної більш зручною буде варіація матової натяжної стелі без швів. Цей тип є дешевшим за аналоги та дає одразу декілька можливостей для обробки кімнати, а також значно полегшує процес прибирання. До того ж, матова натяжна стеля створює відчуття затишку.
Натяжна стеля у ванній
У випадку з ванною кімнатою слід пам’ятати про високий рівень вологості. Тому, надійним рішенням буде глянцеве, матове покриття а також натяжна стеля з малюнком. Дворівневе покриття може втратити свої об’єми через короткий проміжок часу, тому краще встановити його в іншій кімнаті.
Натяжна стеля в офісах та будинках
Тут Ви можете абсолютно спокійно давати волю своїй фантазії та використовувати будь-яких типів натяжних стель.
Натяжна стеля в дитячій кімнаті
Стеля з фотодруком стане чудовим варіантом для того, аби прикрасити кімнату дитини. Зоряне небо, морське дно або будь-які інші варіації стануть прекрасною основою для дизайну приміщення.

Бажаєте замовити натяжну стелю в Миколаєві?

Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

Поширені запитання

Під час вибору натяжних стель у людей виникає багато запитань стосовно технічних характеристик, якості матеріалів, їхньої потенційної шкоди здоров’ю власника та інших аспектів. І зараз ми дамо відповіді на найбільш поширені запитання
Від чого залежить вартість натяжної стелі в Миколаєві?
Кінцева ціна натяжної стелі залежить від матеріалу, з якого зроблено стелю, кольору та площі, яку потрібно вкрити. Також звісно впливає форма вашої стелі тобто: кількість кутів та світильників.
Скільки часу займає монтаж натяжної стелі в Миколаєві?
Тут все залежить від площі поверхні, яку потрібно вкрити, але зазвичай тривалість робіт не перевищує восьми годин. Після того, як наші майстри проводять попередні заміри у приміщенні, вони складають алгоритм дій, в результаті чого монтаж проходить значно швидше.
Чи помітно пил на натяжній стелі?
Якщо шар пилу занадто великий, його стає помітно, особливо на матовій стелі. Тому, бажано регулярно протирати поверхню або проводити чистку. Особливо це стосується глянцевих натяжних стель, адже вони мають здатність відбивати сонячні промені, шар пилу стає в рази помітнішим. Тому, для проведення якісної чистки рекомендуємо скористатися послугами клінінгової компанії. Працівники використовуватимуть спеціальне обладнання, яке остаточно видалить пил та інший бруд зі стелі без потреби додаткової чистки.
Як підготувати приміщення до монтажу натяжної стелі в Миколаєві?
Перед початком робіт варто винести з кімнати всі меблі, елементи декору, побутову техніку, рослини та інші предмети. Також, слід заздалегідь підготувати всі лампи, світильники та інші прибори, що будуть вмонтовані в стелю. Якщо монтаж стелі є частиною ремонту в кімнаті, де також планується встановити шафу-купе, спочатку варто встановити саме шафу. Аби натяжна стеля вийшла рівною та не втратила форми, її слід встановити паралельно до шафової панелі.
Чи може натяжна стеля завдати шкоди організмові?
Натяжні стелі всіх типів виготовляються з перевірених матеріалів, які не здатні нашкодити організмові. Але все ж варто остерігатися підробок та занадто дешевих зразків, адже вони завжди відрізняються неприємним запахом та можуть бути токсичними. Їхній запах може спричинити появу алергії у власника, і стелю доведеться демонтувати.
Що станеться якщо затоплять сусіди?
Якщо такий випадок все ж трапився, потрібно діяти швидко. Спочатку, вимкніть електрику у всій оселі. Далі Вам слід зв’язатися з нами та повідомити про проблему. Наша монтажна бригада прибуде до Вас та здійснить злив рідини. Не намагайтеся зробити це самостійно, адже навіть дрібна помилка може призвести до пошкодження майна та повної руйнації стелі. З нашою допомогою, Ви зможете зберегти свою натяжну стелю та швидко позбутися наслідків потопу. Навіть у випадку, якщо покриття деформувалося після контакту з водою, Ви зможете замінити його на нове, скориставшись гарантійним талоном.

Відгуки про натяжні стелі

Нещодавно замовив встановлення матової натяжної стелі в Миколаєві до себе в офіс і був приємно вражений результатом. Майстри працювали швидко, заздалегідь підготували приміщення і оперативно провели монтаж. До цього в офісі було незатишно і навіть некомфортно, але тепер все інакше. З такою стелею відчувається якийсь затишок, і від цього працювати набагато легше. Дуже дякую і рекомендую!
Степан
16.03.2020
Ми живемо у приватному будинку, і давно мріяли про дворівневу натяжну стелю у вітальні. Довго не могли обрати концепцію та візерунок, але дуже швидко знайшли потрібний варіант в каталозі. В нас світла кімната, і вдень тут завжди багато світла. І натяжна стеля ідеально вписується сюди – з нею вітальня виглядає ще більш просторою, і ми кожного разу насолоджуємося її виглядом.
Богдан
18.02.2020
Глянцева натяжна стеля в Миколаєві давно привернула мою увагу, але я ніяк не наважувалася на таку серйозну покупку. Проте ми з чоловіком вирішили придбати її. В нас не дуже велика кімната, і ми сумнівалися, чи впишеться стеля в інтер’єр належним чином. Але ми були вражені, побачивши кінцевий результат. Майстри зробили все дуже швидко, і тепер наша оселя виглядає зовсім інакше.
Катерина
02.02.2020
Плануючи замовити натяжну стелю в Миколаєві, ми ніяк не могли визначитися з матеріалом,. Але в кінці вирішили зупинитися на матовій натяжній стелі, і не прогадали. Полотно виглядає дуже естетично, а якщо врахувати, що ми обрали варіант монтажу без швів, гості не одразу розуміють, що це таке. У нас був обмежений бюджет, тому ми вирішили обрати матове покриття, і не жалкуємо про це.
Олександр
15.01.2020
Ми щойно закінчили ремонт в спальні у сина і довго думали, що робити зі стелею. Врешті-решт зупинилися на натяжній стелі з фотодруком. Ескіз «Зоряне небо» виглядає дуже натурально, а вночі натяжна стеля навіть трохи світиться. Ми заздалегідь попередили майстрів про те, що ремонт вже зроблено, і вони підготували кімнату до монтажу натяжної стелі та швидко встановили покриття.
Денис
06.02.2019
map