Натяжна стеля з фотодруком

Щоб змінити простір житлового приміщення, можна змістити акцент на стелю, прикрасивши його зображеннями. Таким чином, можна істотно перетворити кімнату, додавши їй затишку і комфорту. За допомогою правильно підібраного малюнка, який буде красуватися на стелі, можна візуально як розширити, так і звузити простір житлового приміщення.

Незважаючи на те, що, здавалося б, проблем з вибором малюнка немає, деякі власники будинків, котеджів або квартир все-таки приділяють цьому питанню трохи часу. Консультація з дизайнером може не стільки спростити завдання, скільки дозволить замовнику переконатися в правильності зробленого вибору.

Широкий вибір зображень для нанесення на натяжну стелю

Компанії-виробники натяжних стель з фотодруком пропонують широкий асортимент вибору, орієнтуючись на індивідуальні переваги замовника. Звичайно, немає необхідності перераховувати можливі варіанти нанесення фотодруку на полотно натяжної стелі, так як вибір дійсно великий – від однотонних кольорів до абстрактних малюнків і візерунків, фресок знаменитих художників. Підбір малюнка багато в чому залежить від інтер’єру житлового приміщення.

Звичайно, замовник завжди може зупинитися на власному малюнку або зображенні, представивши його в електронному вигляді, але в цьому випадку слід уточнити, чи відповідає він необхідним технічним параметрам. Запит з наданням зображення в більш високому дозволі пов’язаний з тим, що в цьому випадку відсутній ризик побачити розмитий малюнок на стелі.

Незважаючи на те, що натяжна стеля з фотодруком вже сам по собі є яскравим акцентом, деякі дизайнери настійно рекомендують додатково прикрасити простір житлового приміщення за рахунок підсвічування стелі. Можуть використовуватися як однорівневі, так і багаторівневі натяжні конструкції. Нанесення фотодруку передбачено і для таких конструкцій, що відрізняються складністю втілення, хоча це тільки на перший погляд.

Естетичність і практичність натяжних стель

Натяжні стелі з малюнком мають не тільки естетичну функцію, але і відрізняються високою функціональністю. На відміну від гіпсокартонних або пофарбованих стель вони набагато практичніше і простіше в догляді. Якщо є які-небудь забруднення, досить взяти невеликого розміру мочалку, знежирювальний засіб і ретельно протерти. Не обов’язково використовувати вологу мочалку з тканини, тому, що можна взяти і суху, що вже залежить від ступеня забруднення. В принципі очисні процедури проводяться рідко, тому, що натяжна стеля з малюнком або без зображення не притягує пил.

Відразу ж варто заспокоїтися з приводу провисання стелі, так як трапляється це рідко, причиною чого можуть бути зовнішні чинники. На додаток до цього, не змінюється і колір натяжної конструкції. Зображення буде залишатися яскравим довгий період часу. Не зустрічається і цвіль, що пов’язано з особливостями експлуатації стелі в житлових приміщеннях, а не в гаражах і т.д.

Іноді натяжні стелі з фотодруком використовуються, щоб приховати комунікації. Їм дійсно це під силу, якщо є необхідність заховати труби. До того ж, власників житлових приміщень, які знаходяться в багатоповерховому будинку, де завжди існує ризик затоплення, цікавить питання, як же можна убезпечити себе від затоплення в такому випадку, і що ж буде з натяжною стелею?

Насправді, натяжна конструкція відрізняється вологонепроникністю, тому в разі затоплення вся волога збереться в стелі. У цьому випадку досить злити воду через спеціальний отвір. Фотодрук на натяжних стелях ніяк не зміниться, тому навіть не буде потрібно замінювати малюнок на інший.

'натяжна

Особливості нанесення малюнка на полотно натяжної стелі

Завдяки сучасним технологіям нанесення друку на натяжні стелі в Луцьку шириною до 5 м є можливість нанести дійсно якісне зображення. У чому ж особливість такого нанесення? Перш за все, використовуються спеціальні чорнило, які не завдають шкоди довкіллю. Крім цього, вони не змінюються під впливом сонячних променів, не мають запаху. Чорнило, які використовуються для нанесення малюнків на натяжні конструкції, є вологостійкість.

Фотодрук з легкістю наноситься на полотно, виготовлене з полівінілхлориду (ПВХ) або ж поліестеру, який додатково обробляється поліуретаном. Натяжні стелі в Рівному бувають як тканинними, так і плівковими. Тканинні натяжні стелі завжди будуть матові, тоді як у випадку з плівковим варіантом розрізняють матові, сатинові і глянсові. При виборі матових або глянцевих стель слід врахувати особливості експлуатації кожного з них, щоб в повній мірі оцінити існуючі недоліки і переваги.

Малюнок на полотно натяжної стелі наноситься за допомогою спеціального широкоформатного принтера. В цілому доступні три способи нанесення, а саме екосольвентний, латексна і ультрафіолетовий друк. Екосольвентний друк відрізняється високою деталізацією і наявністю 3D-ефекту. Цей метод вважається одним з найпопулярніших, тому і є найбільш поширеним.

Ультрафіолетовий друк пов’язана із застосуванням УФ-фарби, яка характеризується екологічністю і яскравістю. До недоліків ультрафіолетового друку відносять обмеження, пов’язані з шириною полотна натяжної стелі, яка не може перевищувати показник в 2,2 м. Його використання є можливим, якщо мова йде не про безшовних, а полотнах зі швами.

Сучасні майстри навчилися маскувати недоліки, тому і в цьому випадку можна знайти вихід з ситуації, що склалася. Латексний друк передбачає нанесення малюнка на широке полотно, тим самим забезпечуючи високу якість і щільність зображення.

Наостанок слід зазначити, що установка натяжної стелі з фотодруком не відрізняється складністю, тому, що процедура є такою ж, як у випадку з монтажем стандартного натяжної стелі без малюнка.

Вам може сподобатись

Czyszczenie kominów, kominów

Aby zamówić usługi kominiarskie w Ozorkowie, skontaktuj się z naszym specjalistą. Czyścimy: kominy, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, przewody powietrzne. Nasi […]

Montage einer Spanndecke

Zunchst wird pass away Baustelle eingerichtet. Bevor die Montageleisten zur Aufnahme der Spanndecke installiert werden knnen, prft der Obermonteur mit […]

Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється […]