Тканинні натяжні стелі

Що собою являють тканинні натяжні стелі? Тканинні натяжні конструкції виготовляються з поліестеру, який додатково обробляється поліуретаном. Таким чином, натяжні стелі є тонкими, але, незважаючи на це, часто саме полотно натяжної стелі залишається водостійким.

Що стосується вартості натяжної конструкції, плівкові натяжні стелі, виготовлені з ПВХ, набагато дорожче за ціною, ніж тканинні натяжні конструкції. Істотною перевагою тканинного натяжної стелі є не стільки його вартість, скільки особливості самої поверхні, завдяки якій відрізнити його від штукатурки практично неможливо.

Тканинні стелі мають матову поверхню, тому створюється враження, що полотно є ідеально рівним. Якщо на глянцевому поверхні можуть відображатися сонячні відблиски, матова поверхня характеризується відсутністю відображення сонячного світла.

В дійсно натяжні стелі з поліестеру мають презентабельний вигляд, і ідеально підійдуть для розкішних інтер’єрів, і їх ціна буде більш привабливою, ніж у випадку з глянцевими натяжними стелями.

Тканинна стеля: виробники

Цікаво, що при виборі тканинної натяжної стелі замовники будуть орієнтуватися на обмежену кількість виробників, які спеціалізуються на виготовленні таких полотен. Йдеться про Clipso і D-Premium (Descor).

Clipso являє собою компанію, що базується у Франції і Швейцарії. Саме в Швейцарії розташована головна штаб-квартира виробника натяжних стель тканинних. Clipso зосередилася на виготовленні високого класу продукції, тому ціна на такі товари є трохи вище.

В асортименті продукції компанії є і звукоізоляційні натяжні конструкції. У деяких випадках є необхідність у використанні спеціального полотна, призначеного для приміщень з високим показником вологості. Clipso пропонує придбати і натяжні стелі у Львові, додатково просочені протибактеріальним складом. Перш ніж купувати натяжну стелю Clipso, подивіться відгуки клієнтів, які мають досвід установки і експлуатації натяжних конструкцій французького виробника.

Натяжні стелі з тканини від D-Premium (Descor), який локалізований в Німеччині, відрізняються від продукції Clipso, хоча і відмінності є незначними, на перший погляд. Полотна D-Premium характеризуються гладкою поверхнею, хоча в каталозі продукції є і полотна з дрібними блискітками, що додає нічим не примітному полотну родзинки. У порівнянні з Clipso натяжні конструкції німецької компанії-виробника є більш доступними за ціною.

натяжні стелі

Особливості експлуатації натяжної стелі з тканини

Натяжні тканинні стелі є безпечними для здоров’я жителів будинків, котеджів, квартир, де вони встановлені. Незважаючи на те, що при їх виробництві застосовуються синтетичні матеріали, в процесі тривалої експлуатації вони не виділяють ніяких токсичних або шкідливих речовин. До того ж, їх можна використовуватися без страху відчути специфічний запах, який може перешкодити тривалому перебуванню в житловому приміщенні.

Натяжні конструкції відрізняються термостійкістю, так як вони не будуть деформуватися під впливом високих або низьких температур, що робить їх по-справжньому незамінними. Виробники стелі з тканини звертають увагу і на міцність всієї конструкції, так як в разі потрапляння будь-якого предмета під тиском знизу вгору на стелю, не слід боятися, що він буде пошкоджений.

Вважається, що є цілком виправданим, покладаючись на особливості конструкції, тканинна стеля набагато щільніше, ніж полотно, виготовлене з полівінілхлориду. До того ж, виробники стель з тканини роблять акцент на довговічності такої продукції, тому, що вони не провисають під час тривалої експлуатації.

Натяжна тканинна стеля характеризується хорошою звукоізоляцією, що ставить їх вище полотен з ПВХ, які не мають таких звукоізоляційних властивостей. Слідом за звукоізоляцією йде і вогнестійкість матеріалу, який відповідає чинним вимогам до системи пожежної безпеки. Термін експлуатації тканинних натяжних стель становить від 10 до 12 років, а то і більше.

Крім переваг, натяжні конструкції з тканини мають ряд недоліків, з якими слід ознайомитися, щоб мати уявлення про особливості їх експлуатації в житлових або приміщеннях іншого призначення. Перш за все, мова йде про очищення поверхні тканинних натяжних стель.

Найкраще використовувати сухі мочалки з тканини, тоді як будь-які очисні засоби і вода можуть залишити на них сліди. До того ж, незважаючи на те, що на ринку представлені водонепроникні натяжні стелі в Києві, в більшості випадків замовники стикаються з матеріалами, які не стійкими при попаданні на них води.

Згідно з відгуками користувачів натяжних стель, завдяки існуванню тканинних полотен є можливість втілити найрізноманітніші задумки дизайнерів. В асортименті продукції від різних виробників є обмежена кількість квітів і фактур, кількість яких не перевищує двох десятків.

Тканинні стелі ідеально підійдуть для будь-яких інтер’єрів, будь то класика або модерн. Що стосується технічних параметрів натяжних конструкцій з тканини, їх ширина складає до 5 м. Це істотно розширює можливості у використанні безшовних полотен в житлових приміщеннях. Незважаючи на те, що користуються популярністю натяжні стелі однотонних кольорів, широко використовуються і полотна з фотодруком.

Після установки натяжних стель не слід турбуватися про їх термостійкості. Вони стійкі до високих температур, тому навряд чи змінять колір при падінні або підвищенні градусів в кімнаті. Тому передбачено використання світильників, які характеризуються наявністю потужного потоку світла. Якщо на стелях з гіпсокартону або пофарбованих фарбою можна побачити жовті плями, які з’являються після тривалої експлуатації, у випадку з тканинними натяжними стелями таке виключається.

Вам може сподобатись

Czyszczenie kominów, kominów

Aby zamówić usługi kominiarskie w Ozorkowie, skontaktuj się z naszym specjalistą. Czyścimy: kominy, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, przewody powietrzne. Nasi […]

Montage einer Spanndecke

Zunchst wird pass away Baustelle eingerichtet. Bevor die Montageleisten zur Aufnahme der Spanndecke installiert werden knnen, prft der Obermonteur mit […]

Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється […]