Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється за рахунок щільного скручування існуючих волокон. Сатин привертає увагу багатьох компаній-виробників унікальною властивістю міняти колір залежно від типу обраного освітлення житлового приміщення. Таким чином, в денний і нічний час сатин матиме різні відтінки, що є важливим фактором при виборі полотна для покриття стелі.

Крім основної властивості змінювати колір, сатинова натяжна стеля в Чернівцях є підходящим полотном для нанесення фотодруку, тому завжди є можливість прикрасити або усунути недоліки житлового приміщення, додаванням привабливого зображення. Малюнок здатний перетворити кімнату до невпізнанності, а також підкреслити стиль життя її власника. За допомогою однієї лише деталі можна підкреслити інтер’єр або ж змінити його. У будь-якому випадку дизайнери вважають, що сатинову стелю є ідеальним дизайнерським рішенням.

Матовий, глянсовий або сатиновий?

Існує в побуті не зовсім правильне ставлення до сатинових стель, так як їх відносять до тканинних натяжних стель. Насправді, сатинова натяжна стеля – це щось середнє між матовим і глянсовим полотном. Чим відрізняється він від матової поверхні? На відміну від полотна матового, сатин не має зернистості, яка зустрічається на матової поверхні.

Коли мова йде про глянцеве полотно, останнім відрізняється наявністю показувати ефект. Після установки сатинової натяжної стелі предмети, що знаходяться в спальні, не будуть відбиватися на поверхні стелі. Звичайно, сатин все ще може грати квітами, що пов’язано з особливостями його текстури, але не має відображати ефекту, як у випадку з використанням глянцю.

Найбільш привабливим фактором в сатинових натяжних стелях є те, що вони мають незвичайний перламутровий відтінок. Замовники, які знайомі з матеріалом, відзначають, що саме колір привертає увагу найбільше, так як створює дійсно затишну та комфортну атмосферу в житловому приміщенні. Якщо кидатися між матовим або сатиновим натяжними стелями, рекомендують зупинитися на останньому варіанті.

Сатинові полотна створюють відчуття свята, тому багато в чому не зовсім схожі на звичайну ідеально рівну поверхню. Звичайно, все залежить від індивідуальних переваг замовника, і що ж в результаті він планує отримати. Таким чином, біла сатинова натяжна стеля в Ковелі може стати справжньою окрасою вітальні або спальні. Іноді достатньо однієї стильної і функціональною деталі, щоб перетворити простір житлового приміщення.

Сатинова натяжна стеля, зображена на фото компаній-виробників, не завжди буде мати натуральний колір, враховуючи той факт, що сатин переливається в залежності від обраного типу освітлення житлового приміщення. Звичайно, багато замовників зупиняють свій вибір саме на сатині, який увібрав найважливіші переваги матового і глянцевого полотна. Мода на натяжну стелю з сатину починає тільки з’являтися, тому найчастіше зустрічаються саме стелі білого кольору, хоча це не означає, що асортимент продукції обмежений найпопулярнішими кольорами, оскільки палітра кольорів набагато ширше, ніж можна уявити на перший погляд. В цілому існує близько 100 відтінків, які вже сьогодні можна замовити для покриття стелі житлового або приміщення іншого призначення.

сатинові натяжні стелі

Переваги сатинових натяжних стель

До переваг натяжних стель з сатину відносять їх властивість з легкістю усунути всі недоліки житлового приміщення, які видно на поверхні стелі. Звичайно, це є не стільки особливістю, скільки плюсом натяжних конструкцій в загальному. Полотна, виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ), можуть приймати різну форму, тому матеріал застосовується для створення однорівневих і багаторівневих натяжних конструкцій.

Натяжна стеля сатинова біла або іншого будь-якого кольору є полотном, яке перешкоджає проходженню вологи через нього. Швидше за все, матеріал цінується за міцність, оскільки в разі потрапляння на полотно величезної кількості води, вона утримується в конструкції довгий час.

Компанії-виробники зазначають, що натяжна стеля з сатину може витримати навантаження на рівні 100 кг / м². Що варто спостерігати в такому випадку? Звичайно, матеріал починає розтягуватися, щоб утримати великий обсяг води, але після позбавлення від вологи він поступово повертається до колишньої форми. Характеризується він не просто міцністю, але і еластичністю.

Сатинова натяжна стеля може встановлюватися не тільки в коридорі, спальні, вітальні кімнаті, але і ванні і кухні. Це пов’язано з тим, що виробники виготовляють покриття, оброблене антистатиком, що і перешкоджає скупченню пилу і знижує ризик утворення конденсату.

Останнім часом все частіше замовники звертають увагу на екологічність використовуваних під час виготовлення стель матеріалів. Оскільки натяжні стелі з сатину не мають запаху і не викликають алергічні реакції, їх рекомендують встановлювати навіть в дитячих кімнатах і місцях скупчення дітей, в тому числі школах і дитячих садах.

Що стосується особливостей догляду, радять використовувати для миття поверхні самий стандартний мильний розчин. Якщо є необхідність усунути складні плями, можна обробити матеріал розчином аміаку. Сатин витримує високі температури, а під час пожежі не горить, але переходить в інший стан – стану плавлення.

Незважаючи на те, що виглядають сатинові натяжні стелі дійсно розкішно, в даний час вони доступні за ціною різним верствам населення. Термін їх експлуатації становить від 10 до 15 років, але перед здійсненням покупки переконайтеся в тому, що компанія-виробник готова надати такі гарантії.

Вам може сподобатись

Czyszczenie kominów, kominów

Aby zamówić usługi kominiarskie w Ozorkowie, skontaktuj się z naszym specjalistą. Czyścimy: kominy, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, przewody powietrzne. Nasi […]

Montage einer Spanndecke

Zunchst wird pass away Baustelle eingerichtet. Bevor die Montageleisten zur Aufnahme der Spanndecke installiert werden knnen, prft der Obermonteur mit […]

Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється […]