Натяжна стеля з підсвічуванням

Натяжні стелі в Житомирі все частіше використовуються для покриття стелі замість його обробки гіпсокартоном або фарбою, що пояснюється досить просто. Перш за все, натяжні конструкції досить просто встановлюються і відрізняються простотою в догляді. Останнім часом світлодіодна або неонове підсвічування стає must-have, що пов’язано з широкою популярністю такого типу освітлення серед замовників, які роблять ремонт або займаються ремонтними роботами.

Використання стелі з підсвічуванням додає звичного інтер’єру оригінальності, але все ж в більшості випадків створює дивно комфортну і приємну атмосферу для тривалого проживання. Таким чином, з появою таких стель змінюється і уявлення про те, яким може бути і має бути стандартне освітлення.

Підсвічування розглядається не тільки як декоративний елемент, але і функціональний, в тому числі в житлових приміщеннях, куди потрапляє зовсім небагато сонячного світла в денний час.

Різновиди натяжних стель з підсвічуванням

При виготовленні натяжних конструкцій використовують полотно з полівінілхлориду (ПВХ). Такі натяжні конструкції називають плівковими. Вони, в свою чергу, поділяються на матові і глянсові. Незважаючи на те, що часто використовується саме натяжна стеля в Києві з підсвічуванням білого кольору, колірна гамма може бути широкою, так як все залежить від дизайнерського задуму і можливостей компанії-виробника.

Стелі, виготовлені з ПВХ, відрізняються тим, що вони є прозорими, тому часто установка прихованого підсвічування є цілком виправданою. Звичайно, можна вибрати матеріал з різною мірою світлопроникності, але найчастіше вибирають полотно з показником світлопроникності на рівні 50%.

В окрему групу виносять і тканинні стелі з підсвічуванням. Виготовляються вони зі штучного текстилю. Через технічні характеристики, відмінних від стель з ПВХ, проникнення сонячного світла відбувається трохи по-іншому, хоча конструкція все одно не є складною. Світло проникає через спеціально зроблені отвори.

Перфорація може бути різною, тому при виборі натяжної стелі з підсвіткою з текстилю високої міцності слід зупинитися на натяжній конструкції з отвором необхідного діаметра. За ступенем світлопропускання корисні поради можна отримати безпосередньо у представників компанії-виробника, або ж досвідчених майстрів. Що стосується тканинних стель, вони виготовляються з поліестеру, який додатково обробляється поліуретаном.

Світлодіодні стрічки в натяжних стелях

Натяжні стелі в Білій Церкві з підсвічуванням бувають різні, так як існує кілька варіантів підсвічування житлового приміщення. Ефект парящих стель досягається за рахунок монтажу необхідного освітлення в короб. Є ще прихована підсвічування, яка може застосовуватися, щоб посилити цей ефект.

Натяжна стеля з підсвічуванням по периметру зустрічається досить часто, так як це рішення у виборі освітлення є найбільш зручним і поширеним. Іноді підсвічування по периметру використовують для того, щоб підкреслити рельєфність існуючої поверхні стелі.

Світлодіодні стрічки найчастіше використовуються в якості стандартного джерела освітлення житлового приміщення. Така технологія розглядається як ефективний інструмент, який дозволяє в значній мірі знизити витрату електроенергії. До того ж, світлодіодні стрічки не нагріваються. До переваг відноситься і тривалий термін експлуатації в порівнянні з іншими методами, використовуваними в якості освітлення.

Світлодіодні стрічки цілком можуть замінити звичайну лампу, покладаючись на потік світла, який виходить від лампи і стрічок. Найчастіше використання світлодіодних стрічок є більш комфортним, тому, що компанії-виробники використовують технологію, здатну змінювати яскравість, колір, покладаючись на індивідуальні переваги замовника. Яскравість освітлення регулюється за допомогою спеціального пульта управління.

натяжна стеля з підсвіткою

Паряща натяжна стеля

Чим же відрізняються парящі стелі від стандартних натяжних конструкцій, які фіксуються на стінах за допомогою багетів? Парящі натяжні стелі в Борисполі характеризується наявністю спеціального каркасного профілю, який розглядається як необхідна деталь для фіксації вінілової плівки і установки прихованого підсвічування.

Важливим компонентом конструкції є так зване вінілове полотно. Використовується ще й спеціальна заглушка, яка має швидше декоративну функцію, ніж функціональну. Як же вона встановлюється?

Коли установка всієї конструкції парящої натяжної стелі пройшла успішно, в невеликі отвори профілю кріпиться освітлення, яке вже додатково закривається напівпрозорої вставкою. Потім мова йде про кріпильну систему, без якої установка парящої стелі не була б можливою. І останнє – світлодіодні стрічки або ж неонове підсвічування.

Таким чином і створюється ефект парящої стелі, який є дійсно унікальним. Крім легкості, Паряща стеля може мати різні форми, створення яких вважається можливим завдяки за рахунок застосування алюмінієвих багетів можна сміливо втілювати найдивовижніші дизайнерські рішення в реальність, від прямих і округлих форм конструкції до дійсно унікальних. До того ж, парящі стелі не обов’язково повинні бути одноярусними, вони можуть мати кілька ярусів одночасно.

Насправді, парящя натяжна стеля несе не тільки естетичну функцію, але і відрізняються високою функціональністю. Вони з легкістю вирішують безліч проблем, пов’язаних з плануванням. На додаток до цього, за допомогою натяжних конструкції, яка характеризується легкістю, можна без складнощів змінити габарити житлового приміщення. Перевагу віддають округлим лініям, які роблять житлове приміщення набагато комфортніше і приємніше. Натяжні конструкції дозволяють економити кошти на встановлення додаткового освітлення.

Вам може сподобатись

Czyszczenie kominów, kominów

Aby zamówić usługi kominiarskie w Ozorkowie, skontaktuj się z naszym specjalistą. Czyścimy: kominy, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, przewody powietrzne. Nasi […]

Montage einer Spanndecke

Zunchst wird pass away Baustelle eingerichtet. Bevor die Montageleisten zur Aufnahme der Spanndecke installiert werden knnen, prft der Obermonteur mit […]

Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється […]