Натяжна стеля «зоряне небо»

Багато людей мріють про власне житло, та ще й такому, яке вражатиме своїм дизайном і обстановкою. «Зоряне небо» – натяжна стеля, яка допоможе створити унікальний і неповторний інтер’єр. З таким оформленням кімнати вона стане затишною і комфортною. Однак мало просто вирішити зробити галактичну стелю, потрібно знати, з якими нюансами при його оформленні можна зіткнутися.

Варто відзначити, що натяжні стелі «небо» коштують не так дорого, як може здатися на перший погляд. Але встановлюватися вони повинні все ж професіоналами, які не тільки зроблять все максимально швидко і якісно, ​​а й нададуть на свою роботу гарантію.

Способи створення натяжної стелі “нічного неба”

  • Фотодрук.
  • Оптоволокно.
  • Комбінація оптоволокна, фотодруку, а також діодного підсвічування.
  • Діоди з фотодруком.
  • Світлодіодні точки великих розмірів.
  • Зірки з шпильок, які світяться.
  • Оптоволокно, що розсіює кришталики «Сваровскі».
  • Сузір’я, виконані за допомогою люмінесцентної фарби.

Графічне зображення

Цей варіант передбачає нанесення на стельовий матеріал фотодруку. Дана конструкція вважається одним з найкрасивіших, але водночас бюджетним рішенням. На матову підставу наноситься реальне фото нічного неба, причому високої якості. Такий малюнок підсвічується додатково світильниками, встановленими точково, що повною мірою передає атмосферу місячної ночі.

Як правило, натяжна стеля «зоряне небо» у Львові частіше можна зустріти в спальнях, де люди відпочивають після робочого дня. Застосування цієї технології має на увазі наявність точкових каганців на стелі і стінах. Це можуть бути бра, які забезпечують напівтемрява, ще краще відтіняє глибину нічного неба. Оскільки зірки тут не світяться, то бічні лампи будуть як не можна до речі.

Крім того, разом з фотодруком доцільно монтувати світлодіодне підсвічування всього стельового простору. Це дозволить при зміні кольору Led-лампи змінюватися відтінкам світіння зірок і навіть планет, які будуть здаватися дещо розмитими, без чітких контурів – прямо як на справжньому небі. За рахунок того, що зірки тут не світяться, вартість такого стелі не вдарить істотно по кишені, як у випадку з вбудованими світяться елементами.

Оптоволоконні конструкції

Цей натяжна стеля «небо», виконаний із застосуванням оптоволокна, являє собою полотно, вкрите невеликими точками що світяться, розмір яких складає приблизно 0,25 міліметрів. Такий діаметр можна порівняти з розрізом рибальського волосіні, що дуже і дуже мало.

Джерелом світла тут виступають оптоволокно і ті ж світло генератори. Є навіть готові комплекти, призначені для монтажу, що складаються з знову-таки генератора і тонких оптоволоконних волосин в кількості 150 штук. Зоряне світло при цьому може бути будь-яким або змінюватися за допомогою пульта управління. Варто зазначити, що цей варіант стелі буде вже дорожче.

Фотодрук + оптоволокно

Тут спостерігається поєднання перших двох варіантів конструкцій. Ефект виходить просто бомбічний! Тільки уявіть собі натяжна стеля «зоряне небо» в Івано-Франківську з подібною ілюмінацією. Така конструкція виглядає круто в будь-який час доби. Можна дозволити своїй фантазії полетіти ще далі і додати небесним об’єктам кілька падаючих комет, які додадуть стелі ще більшої грандіозності.

Фотодрук і діоди

Можна до перелічених видів стелі додати кілька планет, які будуть підсвічуватися за допомогою світлодіодних стрічок. Причому є такі стрічки, колір і яскравість світіння яких регулюється контролером, тому ваші планети можуть бути абсолютно різними. Можна також додати падаючу зірку або метеорит.

'натяжна

Світлодіодні точки

Тут окремі діоди закріплюються на поверхні стелі з метою імітації зірок. Однак на зірки вони мало схожі, швидше за це просто великі цятки. Крім того, вони завжди будуть світитися тільки в одному світі, оскільки мерехтіти не можуть. Хоча з таких елементів багато викладають цілі сузір’я, що виглядає дуже оригінально. Для школярів, які вивчають астрономію, це саме те!

'натяжна

Сяючі шпильки

«Зоряне небо» – стеля, звичайно, не з простих. А при використанні сяючих шпильок вона взагалі виглядає незвично. Тут найкраще використовувати темну поверхню, на яку може бути вже нанесений малюнок неба. За плівкою розміщуються світлодіодні стрічки, а на лицьовій стороні роблять невеликі отвори, в які вставляються спеціальні шпильки, передають назовні світло через плівки. Причому колір світіння тут може мінятися, як вам заманеться.

Кришталики Swarovski

Натяжні стелі «зоряне небо» здатні мерехтіти, як дорогоцінні камені. У цьому випадку теж створюються зірки за допомогою оптоволокна і вже згаданого вище світло генератора. Кінці оптоволокна виводяться на лицьову сторону стельового покриття, а зверху на них надягають спеціальні розсіювачі «Сваровскі», чудесним чином імітують зірки. Така робота досить трудомістка, тому й коштує дорого. Але результат вражає!

Люмінесцентний малюнок

Це справжній натяжна стеля «галактика». Тут малюнок надрукований за допомогою люмінесцентної фарби. Вдень це буде звичайне однотонне полотно, але як тільки стемніє, галактичний ефект проявить себе у всій своїй красі.

Чи безпечна натяжна стеля “галактика”?

Попри використання в роботі світосистеми, такі конструкції є абсолютно безпечними. Їх можна без остраху монтувати в спальнях і дитячих, що тільки ще більше сприяє міцному сну.

Натяжні стелі «галактика» просто нереально виглядають у вітальні, а також ванною. Всі полотна мають сертифікат якості та не несуть ніякої шкоди для здоров’я людей і домашніх вихованців. Крім того, всі матеріали оброблені спеціальним просоченням, завдяки якій вам не страшні ні грибок, ні цвіль.

Вам може сподобатись

Czyszczenie kominów, kominów

Aby zamówić usługi kominiarskie w Ozorkowie, skontaktuj się z naszym specjalistą. Czyścimy: kominy, przewody kominowe, przewody wentylacyjne, przewody powietrzne. Nasi […]

Montage einer Spanndecke

Zunchst wird pass away Baustelle eingerichtet. Bevor die Montageleisten zur Aufnahme der Spanndecke installiert werden knnen, prft der Obermonteur mit […]

Сатинова натяжна стеля

Сатин виготовлений в Китаї з шовку, бавовни, вовни шляхом переплетення ниток, які щільно з’єднуються між собою. Блиск у матеріалу з’являється […]